ארגז הכלים שלך

ארגז הכלים שלךכל מה שצריך שיהיה בארגז הכלים שלנו.

מאת:
HomeAid
קטגוריות:
כלים וחומרים,
כללי
תגיות:
כלים,
צרכנות
ארגז הכלים שלך
או – איזה כלים שווה שיהיו בכל בית?
 

כל בית צריך כלים מסוימים. השקעה בארגז כלים בסיסי יכולה לחסוך מאיתנו הרבה כאב ראש ועוד יותר הרבה כסף. אם אתם סטודנטים שעברו לגור מחוץ לבית לראשונה, אם אתם טכנופובים או אם סתם הגיע הזמן לרענן את הכלים, שווה לקרוא את ההמלצות הללו. לפני רכישת הכלים רצוי לנתח את הצרכים העתידיים שלנו וכך להחליט מה לקנות. מכשירי חשמל לסוגם עדיף לקנות רק כשהצורך באמת עולה, אבל מובטח לכם שאח"כ לא תאמינו איך הסתדרתם בלעדיהם.


כלי עבודה בסיסיים – חובה בכל ארגז כלים
1. פלס – כלי הכרחי אם אתם לא רוצים לחיות בבית עקום. הם באים בכל מיני גדלים, אבל גודל בינוני הוא מספק לצרכים ביתיים. עדיף לקנות אחד עם שלוש בועיות – אנכית, מאוזנת ואלכסונית.
2. מברגים – ארבעה מברגים יסדרו אתכם באופן כללי. הבסיסיים מתחלקים למברגי פיליפס (מתאימים לברגים בעלי ראש מוצלב) ושטוחים (מתאימים לברגים עם חריץ אחד). בחרו מברגים שמתאימים בנוחות לכף היד. מברג קטן ומברג בינוני מכל סוג יספיקו. ניתן לקנות גם כלי משולב, הכולל ידית אחת וראשים מתחלפים. 
3. פליירים – משמשים לשיפור אחיזה כללי, כיפוף, חיתוך וחשיפת חוטי חשמל. סט של שלושה יספק. אף קצר, אף ארוך וחושף חוטים. חושף החוטים אינו חובה אך הוא מקל את החיים בהרבה.
4. סכין יפנית – שני גדלים יספיקו. רכשו אותם בחנות לכלי עבודה ולא בחנות כלי כתיבה.
5. אזמלים – הכרחי רק אם אתם מתכננים לעבוד עם עץ. סט של שלושה – קטן, בינוני וגדול יספקו.
6. פטישים – שני פטישים יספקו בשביל ההתחלה. פטיש קטן בעל ראש שפיצי לשימוש לדפיקת מסמרים קטנים ופנלים. פטיש גדול יותר בעל ראש מפוצל בשביל לדפוק מסמרים גדולים יותר ולחלוץ מסמרים ישנים.
7. מפתחות – משמשים לפתיחה וסגירה של אומים וברגים. המפתחות מתחלקים לשלוש בגדול – מפתחות פתוחים, סגורים (רינגים) ומתכווננים. למתחילים מספיק מפתח מתכוונן אחד (שוודי), המתקדמים ירכשו לעצמם סט שלם.
8. מטר (סרט מידה) – משמש ללקיחת מידות לפני ביצוע עבודות, רכשו אחד המגיע ל – 5 מטר אורך לפחות.
9. מפתחות אלן – משמשים לפתיחה וסגירה של ברגי אלן (ברגים עם שקע משושה בראשם). סט בסיסי של 6 גדלים מספק.
10. מפתח צינורות – כשמו כן הוא. הגודל הבינוני מספק לעבודות הביתיות.


כלים חשמליים :
כלים חשמליים עקב מחירם (בין 100 ₪ ועד אלפי שקלים) עדיף לקנות ע"פ צורך ולא ללא סיבה. לעומת זאת כלים כמו מקדחה, מברגה וכבל מאריך כדאי שיהיו בכל בית. בשוק ישנם כלים המתחלקים לשני סוגים : כלים טובים וכלים זולים. כמובן שזו הקצנה, גם הכלים הזולים יכולים לשמש אותנו נאמנה, אבל אי אפשר להשוות את האיכות. הכלים הטובים שייכים למותגים המוכרים כגון : בוש, מקיטה, בלק אנד דקר, דה וולטה סקיל ואחרים. את השמות של המוצרים הסינים אין טעם למנות כיוון שיש המונים.
אם אתם חושבים שאתם הולכים לעשות שימוש נרחב בכלי אז כדאי להשקיע בכלי איכותי, אך אם אתם תשתמשו בו פעמיים בשנה עדיף לרכוש כלי ב – 100 ₪ ולקנות שוב כשיתקלקל.
 
1. מקדחה – יש המון סוגים של מקדחות. הפרמטרים החשובים שיש לבחון לפני הרכישה הם העוצמה (מתבטא בוואטים), הניידות (אלו הפועלות על סוללה נוחות מאוד אך חלשות יותר), כמות הילוכי עבודה, אופציה לרטט וכמובן המחיר. מומלץ לקנות מקדחה בלי סוללה ובעוצמה גבוהה. עדיף להשקיע במקדחה טובה חשמלית ולקנות בנפרד מברגה ניידת.
2. כבל מאריך – מאפשר גישה עם הכלים החשמליים לכל מקום. רכשו אחד שבא עם גלגלת לשם הנוחות ובאורך של 10 מטרים לפחות לטובת עבודה בחצר.
3. סט מקדחים – מקדחים משתנים ע"פ הצורך בקידוח. לשימוש ביתי מומלץ מקדחי בטון . בגדלים הסטנדרטיים (13 מ"מ  – 3 מ"מ) . שני מקדחי קרמיקה טובים (גדלים 5 ו – 6) ומקדח עץ שטוח אחד לפחות. עם הזמן תכירו את הצרכים שלכם טוב יותר ותרכשו אחרים לפי הצורך.
4. מברגה – למעשה כל מקדחה יכולה לשמש גם כמברגה. אך למברגה יש יתרון גדול בכך שהעוצמה שלה משתנה וכוללת גם עוצמה נמוכה ביותר (וגם קלאץ' להגנה על ראשי הברגים). אתם צריכים מברגה עם טווח עוצמות גדול כך שגם תוכלו להבריג ברגים עקשנים אך גם לא תהרסו את הראשים של הברגים תוך כדי כך. מברגה עדיף לקנות אלחוטית נטענת (שימו לב לזמני הטעינה הדרושים). מברגה טובה תגיע לעוצמה של 18 W ותכלול לפחות 5 דרגות עוצמה. משנה את חויית הרכבת הרהיטים לחלוטין. הנוחות בהחזקת המברגה גם היא חשובה. בדקו שהיא נוחה לכם ולא כבדה מדי.
5. אקדח דבק חם – שימושי להדבקה של פוסטרים, פאנלים ושאר ירקות.
6. מלטשת – מלטשת איננה כלי הכרחי לחלוטין. היא משמשת לליטוש ושיוף טיח או עץ. אם אתם מתכננים עבודות עץ גדולות או טיח מסיבי שווה להשקיע באחת. הרוטטת עדיפה לעבודות עדינות יותר, והמסתובבת לעבודות גדולות.
7. מסור אנכי (ג'קסון / ג'יגסו) – משמש לניסורים "קלים" יחסית ולעבודה עדינה. לעבודות כגון הנחת פרקט גם המסורים הבסיסיים ביותר מספקים.
8. מסור עגול – מסור לחיתוך עץ בעל עוצמה גדולה יותר מהמסור האנכי. בעבודות הבית יכול לשמש לקיצור דלתות או כל עבודת עץ אחרת.
 
כלי צביעה
1. מברשות – סט בסיסי של 3 מספק. הקטנה 25 מ"מ, הבינונית 50 מ"מ והגדולה 100 מ"מ. המברשות טובות לצביעת משקופים, עבודות עדינות שלא ניתן לעשות עם הרולר ועבודה עם צבעי שמן. המברשות היקרות יותר מבטיחות אורך חיים גדול יותר (השערות לא נושרות), אך אסטרטגיה יעילה גם כן היא לרכוש מברשות זולות ופשוט לזרוק אותן לפח אחרי השימוש.
2. רולר – משמש לצביעת משטחים גדולים. סט של 2 מספק בהחלט. קנו כאלו עם אפשרות לחיבור מקל מטאטא. 
3. מגש צבע – נוח לעבודה עם הרולר.
4. פד צבע קטן – קנו אחד עם אפשרות לחיבור למקל מטאטא. נוח ביותר לצביעת אזורי החיבור בין קירות ובין התקרה לקיר.
5. שפכטל – משמש גם לגירוד טיח ישן וגם למילוי של חורים בקיר. אחד קטן ואחד בינוני מספקים.
6. סקרייפר – סכין יפני רחב שמחובר לידית דמוית שפכטל. כשמו כן הוא מגרד שאריות צבע עקשניות, טפטים או כל דבר אחר.
7. מסקינגטייפ – אחד רחב ואחד צר. משמשים להגנה על מפסקים ומתגים מפני צבע, הגנה על משקופים והדבקה של עיתונים לרצפה. המסקינטייפ מנייר הוא הטוב ביותר לצורך זה כי הוא קל להורדה ואינו אמור לקלף צבע תוך כדי כך.
8. חומר דילולטרפנטין או טינר. משמש לדילול צבע שמן אבל בעיקר לניקוי מברשות מצבע שמן וכן, לפעמים גם את הידיים...
9. נייר לטש – לליטוש לאחר מילוי גבס בקירות, או להורדת טיח מתקלף. מגיע ממוספר לפי דרגת ה"גסות" שלו. 0 הוא נייר הלטש העדין ביותר. קנו כמה עדינים וכמה גסים.
 

כלים אחרים אך שימושיים
1. פטיש גומי – פטיש יחסית כבד העשוי מגומי. טוב לדפיקת עצמים שאיננו חפצים בפגיעתם, כגון חיבור אריחי פרקט אחד לשני.
2. שולחן עבודה מתקפל – מצוין לניסורים למינם. שווה לרכוש כזה שמגיע עם צבתות ייצוב מותקנות עליו. למהדרים ישנם גם כאלו עם סימוני מידות מוטבעים עליהם.
3. קלמרות (כליבות או צבתות) – משמשות לייצוב אחיזה של שני עצמים או עצם אחד לשולחן העבודה בזמן שאתם מנסרים או מדביקים. לא ניתן לבצע עבודות עץ רציניות בלי 2 כאלה לפחות.
4. מסור זווית – כלי שיכול לשנות את חייכם. ניתן לרכוש ידני או חשמלי. מסור הזוית משמש אותנו לחיתוך פנלים מעץ בצורה מקצועית ולעוד עבודות עץ שונות.
5. סולם מתקפל – קנו סולם מספיק גבוה כדי שתוכלו להגיע לכל מקום בבית, מצד שני בעל בסיס רגליים מספיק קטן כדי שיוכל להיכנס גם בחדרים הקטנים ביותר. רכשו אחד עם משטח להניח עליו צבע או חפצים אחרים בזמן שאתם מטפסים.
6. עפרון – כן עפרון רגיל, לסימון לפני ניסור או קידוח.
7. אקדח סיליקון – הכלי הזול הזה שימושי עם כל שפורפרות הסיליקון הסטנדרטיות. כולם זולים וטובים.
8. ארגז כלים – אחרון אחרון חביב, הכלי בו תאכסנו את הכלים שלכם. מומלץ לקנות ארגז שיהיה גדול מספיק לכל הכלים שלכם, אך מצד שני שתוכלו להרים אותו בנוחות יחסית. אם אתם לא הכי חזקים בעולם, רכשו שני ארגזים. אחד גדול שיאחסן את כל הכלים ואחד קטן אותו תמלאו לפי צורך העבודה.

מפתח צינורותמפתח מתכוונן המיועד בעיקר לעבודת שרברבות.
awRTL=[on]
אקדח סיליקוןכלי עבודה ידני אשר מותאם לעבודה עם שפופרות סיליקון. לאקדח יש ידית אשר לחיצה עליה דוחפת מעין בוכנה שמפעילה לחץ על גב השפופרת.
awRTL=[on]
אקדח דבק חםדבק חם הוא דבק תרמופלסטי, תרכובת פלסטית. האקדח מחובר לחשמל או לסוללות וכך מתחמם וממיס את נרות הדבק. לאחר שהדבק מתקרר הוא מתקשה וחוזר למצבו המקורי. משמש להדבקת זכוכית, בד , עץ, מתכת וכו'.
awRTL=[on]
מסקינגטייפמאנגלית – Masking tape – סרט מיסוך. גליל של סרט נייר דביק המשמש לעבודות שונות, כגון : כיסוי עצמים בזמן צביעה, הדבקה על קיר ללא הורדת צבע ועוד. ישנם סרטי הדבקה המבוססים על פולימר ניילון ועם דבקים חזקים יותר שמתאימים לאריזת קופסאות וכו'.
awRTL=[on]
מסור אנכיבאנגלית נקרא Jigsaw ולכן מכונה גם בעברית ג'יגסו. לעיתים מעוות השם בשיפוצית לג'קסון. בכל המקרים הכוונה היא למסור אנכי, מסור חשמלי אשר הלהב שלו חותך על ידי תנועה אנכית מלמעלה למטה. המסור משמש בעיקר לחיתוכים עדינים, ויתרונו בכך שניתן לנסר איתו צורות מעגליות.
awRTL=[on]
מסור עגולמסור חשמלי נייד. הניסור מתבצע על ידי סיבובו של דיסק בעל שיניים חדות במהירות גבוהה.
awRTL=[on]
סרט מידהכלי עזר למדידה. על הסרט מסומנות שנתות במילימטרים, סנטימטרים ומטרים. הסרט מתקפל ולכן נוח לאחסון (בשונה מהסרגל).
awRTL=[on]
סקרייפרכלי עבודה ידני שנועד לגרד ובכך לנקות משטחים שונים.
awRTL=[on]
טרפנטיןC10H16 מכונה גם "ספירט". משמש כמדלל צבע. מיוצר על ידי זיקוק של שרף עצים (בעיקר אורן). התחליף הנפוץ לטרפנטין הוא התחליף המינראלי המיוצר על ידי זיקוק נפט.

awRTL=[on]
ג'יגסומאנגלית - jigsaw – מסור נימה. לעיתים מעוות השם בשיפוצית לג'קסון. בכל המקרים הכוונה היא למסור אנכי, מסור חשמלי אשר הלהב שלו חותך על ידי תנועה אנכית מלמעלה למטה. המסור משמש בעיקר לחיתוכים עדינים, ויתרונו בכך שניתן לנסר איתו צורות מעגליות.
awRTL=[on]
ג'קסוןעיוות של המילה ג'יגסו. ראה ערך.
awRTL=[on]
פיליפסראה ערך מברג "פיליפס".
awRTL=[on]
פליירמאנגלית – Pliers – צבת, מלקחיים. כלי עבודה ידני המקנה אחיזה טובה וכוח.
awRTL=[on]
מלטשתכלי עבודה חשמלי אשר משמש לליטוש. על המלטשת מתקינים נייר לטש אשר באמצעות תנועות חוזרות ונשנות מגרד את החומר המיותר ומשאיר אחריו משטח חלק. המלטשת יכולה לשמש אותנו גם בעבודת עץ וגם בהחלקת קירות. ישנם מספר סוגים של מלטשות אשר פועלות בצורה מכאנית שונה ולכן גם משיגות תוצאה שונה.
awRTL=[on]
שפכטלמגרמנית Spachtel – מרית. כף שטוחה המשמשת ליישום חומרים כגון מרק, טיח וכו'. משמשת גם לגירוד קירות ועוד.
מאנגלית Spackle – חומר המשמש לתיקוני טיח.
לכן ישנו בלבול קל. חלק מהאנשים ישתמשו במילה שפכטל כשם לכף הבנאים, המרית וכו'. וחלק ישתמשו בו כפועל או כשם לחומר המילוי לסדקים.
awRTL=[on]
שוודיראה/י ערך מפתח שוודי.
awRTL=[on]
מברגהמכשיר חשמלי להברגת ברגים. ראשי המברגה ניתנים להחלפה בהתאם לסוגי הברגים השונים.
awRTL=[on]
מקדחהכלי עבודה חשמלי המיועד לקדיחת חורים במשטחים שונים.
awRTL=[on]
מסורכלי בעל להב משוננת המאפשר חיתוך של חומרים שונים: עץ, פלסטיק, גבס ועוד.
awRTL=[on]
טינרמאנגלית – Thinner – מדלל. הטינר הוא מדלל סינטטי המבוסס בד"כ על מתיל בנזין C7H8. האחוז של המתיל בנזין בטינר הוא שקובע את חוזקו. הטינר הוא חומר בערה מסוכן ויש להתייחס אליו כך. הטינר משמש בעיקר לדילול צבעי שמן וניקוי מברשות לאחר השימוש.
awRTL=[on]
רולרכלי המשמש בעבודת צביעה. הרולר הוא גלילי ולכן מסוגל לכסות שטחים גדולים בקלות יחסית למברשת.
awRTL=[on]
רינגראה ערך מפתח סגור.
awRTL=[on]
בטוןבטון הוא חומר המשמש לבניה. הבטון מורכב בדרך-כלל מתערובת של מלט, חול, חצץ ומים.
awRTL=[on]
פטישפטיש הוא כלי עבודה המשמש בדרך כלל לקיבועו של מסמר לתוך מוצק אחר (לרוב קיר מעץ או מאבן) או לעיוות/שבירת צורתו של גוף מוצק. הפטיש בנוי מידית ארוכה (העשויה בדרך כלל מעץ) שבראשה ראש כבד ממתכת (בדרך כלל ברזל).
לרכישת המוצר לחץ כאן
awRTL=[on]
מסמרמסמר הוא חפץ קטן, באופן יחסי, המשמש לחיבור של רכיבים העשויים מחומרים רכים יותר, המאפשרים את החדרת המסמר לתוכם בכוח, לרוב על ידי מכות חוזרות על קצהו הבולט של המסמר בעזרת פטיש. המסמר הוא שיפוד עם קצה חד - החלק שחודר אל החומר. וקצהו השני, החלק הבולט, יהיה, בדרך כלל, חלק רחב הנקרא "ראש המסמר". אורך המסמר יכול להיות ממילימטרים בודדים ועד לאורך של עשרות סנטימטרים.
awRTL=[on]
סולםכלי הבנוי משני מוטות וביניהם שלבים, משמש לעלייה וירידה.יש סולם שנשען על קיר ויש שני סולמות מחוברים הנפתחים לצורת V הפוך. ישנם סולמות באורך אחיד וישנם סולמות טלסקופים, הנפתחים לאורכים שונים.
awRTL=[on]
פלסמכשיר הנועד ליישור משטחים. בפלס ישנו נוזל צבוע (בד"כ אתנול) הכלוא בתוך שפופרת שקופה. הנוזל לא ממלא את כל השפופרת - כך שישנה בועת אוויר. לפלס גוף רחב שנועד לאפשר יציבות. לפלס שימושים רבים בבנייה, בנגרות ועוד.
לרכישת המוצר לחץ כאן
awRTL=[on]
טיחכיסוי חיצוני או פנימי על הקירות או התקרות של בניינים.הטיח בדרך כלל מורכב ממלט ומחול (אך ניתן לשנות את הרכב האגרגט). הטיח הוא חומר הגמר העיקרי בבניה המודרנית והמסורתית ומשמש למטרות רבות כולל איטום ובידוד. כמו כן הטיח משמש כבסיס לשכבות הצבע במבנה ויכול לשמש כחומר גמר סופי בעצמו.
awRTL=[on]
צבתכלי ידני שתוכנן בעיקר לתפיסת עצמים על ידי שימוש במנוף. ישנן סוגים שונים של צבתות המתוכננים למטרות שונות: אחיזה, סיבוב, משיכה, עיקום ועוד. להרבה מהצבתות ישנן גם שיני חיתוך.
awRTL=[on]
גבסמינרל רך מאוד המורכב מסידן וגופרית. כאשר מחממים את הגבס מעל 150 מעלות צלזיוס מתאיידים כ – 75% מהמים האגורים במבנה הכימי שלו. כך מתקבל הגבס האבקתי אותו אנו מכירים. כאשר מערבבים את אבקת הגבס עם מים נוצרת עיסה הנוטה להתקשות בחזרה ומכאן נובע שימושו באיטום סדקים, יציקות דקורטיביות, קיבוע שברים ועוד.
awRTL=[on]
פדכרית המשמשת לצביעה. מצבוע.
awRTL=[on]
צפיות:
26914
תאריך:
15/08/11
ציון:
 
דירגו:
43
דרג/י:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
 

רוצה למצוא בעל מקצוע מומלץ?


 
 

מאמרים רלוונטים לפי התגיות

 
 
 
 
 
איך לבחור גריל גז? - מדריך קנייה
ענף הגרילים בישראל פורח ומשגשג. בשנים האחרונות עוד יצרנים ויבואנים נכנסו לתחום הגרילים המופעלים על גז והשוק כרגע רווי ומבלבל. במאמר זה ננסה לעשות מעט סדר במונחים המקצועיים ובהבדלים בין הגרילים על מנת להקל על תהליך הבחירה.
טיפים לתחזוקת מדיח כלים
כולנו אוהבים את הנוחות שמדיח הכלים מעניק לנו. אין צורך למלא כיור במי סבון ולנקות את כל הכלים אחרי כל ארוחה. המדיח חוסך לנו זמן וכסף, מהרגע שאת/ה מתרגל/ת לנוחות המדיח, הוא בדרך כלל הופך לצורך הכרחי במטבח שלנו.
כמה זה עולה לנו?
מאמר המסכם את צריכתם של מכשירי החשמל הביתיים. הבנת המאמר חיונית לאיכות הסביבה וגם לחסכון הכספי שלנו.
איך לבחור מברגה / מקדחה נטענת?
המברגה / מקדחה נטענת היא אחד מהכלים החשמליים השימושיים ביותר לחובב. בשוק קיימים עשרות דגמים ומותגים. כיצד נדע במה לבחור?
קניית מייבש כביסה
מדריך קצר המפרט את עיקרי המפרטים הטכניים אליהם יש לשים לב כאשר ניגשים לרכוש מכונת כביסה.
 
 

אינדקס חנויות

 

פרחי אורנית
פרחי אורניתחנות פרחים בחולון. משלוחים בכל האזור.

טלפון: 03-6513728
כתובת: רח' סוקולוב 79, חולון
איזורי פעילות: המרכז.
תחומי עיסוק: כללי, צרכנות.
אחים קוואז - שאול - גבי
אחים קוואז - שאול - גבי אחים קוואז הספקה טכנית וכללית עסק הקיים כ-30 שנה ומתמחה במכירה להפקות קולנוע וטלויזיה מגוון המוצרים הינו רחב מאוד וכולל מוצרים בתחומים שונים בנוסף על הספקה טכנית ניתן לעיין במגון המוצרים באתר שלנו http://www.kawaz-bros.com/

טלפון: 052-66778282
פקס: 03-5665050
כתובת: דרך בגין 27 תל אביב
איזורי פעילות: השרון, המרכז, השפלה.
שעות פעילות: 0800-1700
תחומי עיסוק: איטום, אינסטלציה, דלתות וחלונות, חשמל ומוצרי חשמל, כלים וחומרים, כללי, פרוייקטים מיוחדים, ריצוף וקירות.
מדיה-סנטר רמת גן
ברוכים הבאים למדיה-סנטר


אנו משווקים ומתקינים מורשים של מוצרי האודיו והוידאו המובילים את תחום מערכות הקולנוע הביתיות.
מוצרינו איכותיים ויעניקו לכם תמורה מלאה להשקעתכם.
כלקוחותינו תיהנו ממחירים תחרותיים , ושירות חם אדיב ומקצועי.
אנו נלווה את קניותיכם בנאמנות
אנו מברכים אותך על הצטרפותך א

טלפון: 0774567008
כתובת: ארלוזרוב 12 רמת גן
איזורי פעילות: המרכז.
תחומי עיסוק: חשמל ומוצרי חשמל, כללי, עיצוב, פרוייקטים מיוחדים, ריצוף וקירות.
אשת טורז
הנחות למחזיקי כרטיס ישראכרט לדילים במשרד אשת טורז בים המלח ובאילת

טלפון: 03-6949770
כתובת: נחלת יצחק 12
איזורי פעילות: המרכז.
תחומי עיסוק: כללי, צרכנות.
 

אינדקס בעלי מקצוע


רינה מגן - אדריכלות ועיצוב פנים
משרד אדריכלים "רינה מגן אדריכלות ועיצוב פנים" נוסד בשנת 2001. המשרד עוסק במגוון רחב של עבודות תכנון ועיצוב בתי מגורים פרטיים, חנויות ובתי עסק תוך מתן פתרונות אדריכלים חדשניים.
תפקידו של אדריכל המבנה מתחיל בהכרת המגרש, הבנת אופי המקום ותשומת לב לפרטים הייחודיים לו (כיווני אוויר, נוף וסביבת המגרש).

טלפון: 072-2312321
נייד: 054-5491590
כתובת: הרצל 1 בניין יוניטרייד אשדוד
איזורי פעילות: השרון, המרכז, השפלה, ירושלים, הדרום.
תחומי עיסוק: כללי, עיצוב.
PCland מחשבים | טכנאי מחשבים עד הבית | בניית אתרים | מעבדת מחשבים וקונסולות | 0504604604
שירות טכנאי מחשבים עד הבית, טכנאי מחשבים מוסמך יגיע אליכם הביתה לטפל בכל בעיה במחשב, שירות מהיר ואמין באיזור המרכז והשרון, בניית אתרים לעסקים, בניית אתר לעסק שלכם, עזרה בקידום העסק במנועי חיפוש (SEO), מעבדת מחשבים וקונסולות משחק, ומכירה של קונסולות ישנות וחדשות

טלפון: 035358787
נייד: 0504604604
איזורי פעילות: השרון, המרכז.
תחומי עיסוק: כללי, עיצוב.
דשא שחפופיה
דשא שחפופיהחברת שחפופיה עוסקת ביבוא ושיווק של מרבדי דשא סינטטי וחומרים מלאכותיים שונים לעיצוב הגינה.
ניתן למצוא אצלנו מגוון רחב של מרבדי דשא סינטטי מסוגים מובחרים ובמחירים התחרותיים בשוק.


טלפון: 050-3343934
נייד: 050-2578084
איזורי פעילות: הצפון, השרון, המרכז, השפלה, ירושלים, הדרום.
תחומי עיסוק: גן, יצירה, ירוק בבית, כלים וחומרים, עיצוב, פרוייקטים מיוחדים, ריצוף וקירות.
אבי אור שיפוצים
אבי אור שיפוציםחברת שיפוצים שתעשה לכם שיפוץ ברמה אחרת

טלפון: 054-4830480
נייד: 054-4830480
כתובת: השלום 149, אזור
איזורי פעילות: השרון, המרכז.
שעות פעילות: תל אביב והמרכז
תחומי עיסוק: איטום, כללי, פרוייקטים מיוחדים, ריצוף וקירות.