מונחים עם התגית - ריצוף

  1  2   עבור לדף הבא - 2 עבור לדף האחרון - 2
מונחים 1 עד 7 מתוך 10
AC (דרגת שחיקה)

דרגות שחיקה בפרקט למינציה. ככל שהמספר גבוה יותר כך הפרקט עמיד יותר. הטווח נע בין 2 ל – 5. כאשר AC2 כבר כמעט ולא קיים. AC3 מתאים לחדרים בהם אין תנועה רבה, כגון חדרי שינה. AC4 מתאים לחדרים בעלי תנועה מרובה (כניסה, סלון וכו').

טיטהטיט משמש בעיקר להדבקת אריחים או לבנים זה לזה. הטיט דביק יותר וזמן הייבוש שלו מהיר יותר. בשוק העשה זאת בעצמך בעיקר נפוץ הטיט האקרילי  המוכן. מתאים לתיקון רצפות או הדבקת חיפויי קרמיקה.
מדה מתפלסת

חומר אבקתי יבש אשר בתוספת של מים וערבול מתפלס ומתקשה במהירות. תכונותיו של החומר מאפשרות לו ליצור משטח חלק ומפולס. השימוש במדה המתפלסת נעשה על מנת ליישר משטחי בטון או כהכנה לפני פרישת קרמיקה, פרקטים וכו'.

מישקים נקודות הממשק בין אריחים. פוגות - מרווחים בין אריחי ריצוף או קרמיקה.
מלגלעיתים נכתב גם מלדג' או מלץ'. כף בנאים גדולה המשמשת ליישום חומרים כגון טיח. בעיקר בשימוש לכפות בנאים משוננות המשמשות ליישום חומר לפני הדבקת אריחים.
מלטצמנט – מאנגלית cement או גרמנית Zement. תערובת של חול, אבקת דבק ומים. הוא חומר המשמש בבנייה למילוי הרווחים שבין הלבנים ולהדבקת הלבנים זו לזו ומהווה את הרכיב החשוב בתערובת בטון.
משחזתכלי עבודה חשמלי שנועד לעבודות חיתוך, ליטוש, השחזה וכו'. מנוע הכלי מסובב את הדיסק במהירות גבוהה ובהתאם לסוג הדיסק המתוקן עליו מבצע את האפקט הדרוש. ישנם דיסקים "יהלום" המשמשים לחיתוך אלומיניום ומתכת, ישנם דיסקים להברקת משטחים, דיסקים לעבודות ליטוש ועוד.
  1  2   עבור לדף הבא - 2 עבור לדף האחרון - 2
מונחים עם התגית - ריצוף
מונחים 1 עד 7 מתוך 10