אודות

חברת הום אייד בע"מ נרשמה ברשם החברות בחודש אפריל 2007. צוות החברה החל לעבוד על הפרוייקט כחצי שנה קודם לכן. בבעלותם של בעלי החברה ישנה חברה נוספת, ותיקה יותר – אתרים פלוס בע"מ. חברה המתמחה בהקמת אתרים ומתן פתרונות טכנולוגיים מתקדמים.

חברת הום אייד בע"מ חרטה על דגלה את ערכי המקצועיות, אמינות והשקיפות. אנחנו מאמינים שהגולש זכאי לקבל את כל המידע לו הוא זקוק על מנת לקבל החלטה. על מנת לוודא שהמידע הוא ראוי, החלטנו, שאנחנו נפיק את סרטוני המידע בעצמנו בהתבסס על מידע אשר נכתב ואושרר על ידי בעלי מקצוע (לא עוד אתר תוכן גולשים).


על האתר

באתר תמצאו הדרכות וידאו לרוב המחולקות לפי קטגוריות. במהלך הזמן של ליקוט והפקת החומר עשינו את מרב המאמצים ללקט את החומר המקצועי ביותר מבעלי מקצוע מוסמכים. את מטלת הביצוע בזמן צילום הסרט הטלנו על אנשים כמונו מן השורה שאינם מתפרנסים מעבודת כפיים. כך, למעשה, יצרנו הדגמה הקרובה למציאות ככל האפשר.

אנחנו לא משתמשים בחומר שלא עבר אישור מבעל מקצוע מוסמך.

למרות האמור לעיל, אנו יודעים שהידע והשכל אינם נחלתו הבלעדית של איש. ולכן הקמנו את מערך הטיפים שלנו. הטיפים הם עצות הגולשים לביצוע של אותה העבודה המופיעה בהדרכה. כולנו יודעים שאין חכם כבעל ניסיון, וניסיון של רבים שווה הרבה. אנו מעודדים אתכם לשלוח טיפים משלכם לביצוע ההדרכות ובכך לתרום לחיזוקו של התוכן הנמצא באתר.

משרדי החברה

הום אייד בע"מ - רחוב לסל 11 כפר סבא. מיקוד 44417.